CENÍK, EXPEDICE, REKLAMACE

V ceníku jsou uvedeny základní ceny.  Z těchto cen poskytujeme slevy ve výši podle bonity odběratele a množství objednaných výrobků.

Výše slev je individuálně dojednána, podrobnosti o slevách sdělíme na základě osobního jednání.

Zboží, které máme skladem, odesíláme do 2 pracovních dní po přijetí objednávky. U větších objemů nebo atypů  je dodací lhůta dohodnuta telefonicky, případně rozdělena na etapy (po dohodě s objednatelem).

Zboží zasíláme přepravní službou PPL Parcelshop  s  doručením do druhého pracovního dne po expedici zásilky. Zákazník je kontaktován telefonicky přepravcem pro sjednání konkrétního času a případně upřesnění místa doručení. Zboží zasíláme v České Republice a na Slovensko.

Cena přepravy zboží je dle hmotnosti balíku,  balík do 10 nebo do 20 kg – viz ceník PPL. Zboží lze také vyzvednout osobně v naší provozovně.

Na veškeré naše výrobky platí záruční doba  24 měsíců a běží ode dne převzetí zásilky zákazníkem. Pro výrobky v krytí IP20 a vyšším platí  prodloužená záruka v délce 36 měsíců .

Při převzetí zboží od dopravce je objednatel povinen balík zkontrolovat, a pokud je obal porušen tak, že by mohlo dojít k poškození obsahu balíku, je třeba požádat dopravce o sepsání reklamačního protokolu a balík nepřevzít.

Vracené nebo reklamované zboží musí objednatel vhodně zabalit , aby nedošlo k jeho poškození a zaslat ho zpět na naši adresu.

ZASLÁNÍ CENÍKU NEBO KATALOGU

Vyplňte prosím tento formulář a my vám obratem zašleme požadované materiály.

Zaslat ceníkZaslat katalog